Հովանոց HALK Ø300 սմբուկի
SKU: 3726122
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 300 cm, Բարձրություն: 248 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 15 cm, Երկարություն: 149 cm, Բարձրություն: 15 cm |
| Քաշ | 7 kg |
| Ձև | Կլոր |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Պարան | 100% Պոլիպրոպիլեն |
| Բռնակ | Ակրիլոնիտրիլ բութադիեն ստիրոլ, Պողպատ |
| Կողիկներ | Ցինկապատ պողպատ |
| Կողիկներ քանակը | 8 |
| Ձող | Ցինկապատ պողպատ |
| Ձողի բարձրություն | 248 cm |
| Ձողի տրամագիծ | 4.8 cm |
| Ձողի գույն | Սև |
| Գագաթ | Պոլիպրոպիլեն |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 98 % |
| Գույն | Սմբուկի |
| Առանձնահատկություն | Կռունկ բռնակ, թեքության ֆունկցիա, պաշտպանված է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից, օդափոխություն, ջրակայուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |