Հովանոց HALK Ø300 մուգ ավազագույն
SKU: 3725069
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Լայնություն: 300 cm, Երկարություն: 300 cm, Տրամագիծ: 300 cm, Բարձրություն: 247 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 15 cm, Երկարություն: 15 cm, Բարձրություն: 150 cm |
| Քաշ | 7,20 kg |
| Ձև | Կլոր |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Պարան | Պոլիամիդ |
| Բռնակ(ներ) | Պողպատ |
| Բռնակ | Պողպատ |
| Կողիկներ քանակը | 8 |
| Խողովակ | Պողպատ |
| Ձող | Պողպատ |
| Ձողի բարձրություն | 246 cm |
| Ձողի տրամագիծ | 4.8 cm |
| Ձողի գույն | Սև |
| Գագաթ | Պոլիպրոպիլեն |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 97 % |
| Գույն | Մուգ ավազագույն |
| Սառցակայուն | Ոչ |
| Առանձնահատկություն | Բռնակ, Թեքության ֆունկցիա, Օդափոխություն, Ջրակայուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |