Հովանոց FINSE Ø180 տեսականի
SKU: 3726161
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 10 Հատ
JYSK Megamall — 10 Հատ
JYSK Erebuni — 10 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 180 cm, Բարձրություն: 195 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 18 cm, Երկարություն: 104 cm, Բարձրություն: 1,45 cm |
| Քաշ | 1,0 kg |
| Ձև | Կլոր |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Բռնակ(ներ) | Պոլիպրոպիլեն |
| Կողիկներ | Պողպատ |
| Կողիկներ քանակը | 8 |
| Ձող | Պողպատ |
| Ձողի բարձրություն | 120-190 cm |
| Ձողի տրամագիծ | 2.2 cm |
| Ձողի գույն | Սպիտակ |
| Գագաթ | Պոլիպրոպիլեն |
| Արգելափակում է ուլտրամանուշակագույն ճառագայթումը մինչև | 98 % |
| Գույն | Տեսականի |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորելի բարձրություն, Թեքության ֆունկցիան, Ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից պաշտպանված, Ջրակայուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |