Հիշողության փրփուրով բարձ 42x65x15 WELLPUR LIHESTEN
SKU: 4351701
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ փրփուրից հիշողության էֆեկտով |
| Բարձի տեսակ | Բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 42 cm, Երկարություն: 65 cm, Բարձրություն: 15 cm |
| Լցոնման քաշ | 1100 g |
| Լցոնում | Մանրացված AIR հիշողության փրփուր |
| Ընդհանուր քաշ | 1320 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Դիզայն | 1 խցիկ |
| Վերմակապատ | AIR հիշողության փրփուր |
| Գույն | Սպիտակ |
| Եզր | Գույն: Սպիտակ, Նյութ: 100% պոլիեսթեր |
| Լվացք | 60°C մեղմ, միայն երեսը |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Ծածկույթը լվացվող, Միջուկը չի կարելի լվանալ, Լվացքից հետո նրբորեն ձգեք՝ ձև տալու համար |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորելի բարձրություն |
| Փաթեթավորում | Ստվարաթղթե տուփ |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |
| Բարձրություն | Բարձր - Կարգավորելի բարձրություն |