Հիշողության փրփուրով բարձ 40x60x13 WELLPUR VONGSEN
SKU: 4340400
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 6 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ փրփուրից հիշողության էֆեկտով |
| Բարձի տեսակ | Բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 40 cm, Երկարություն: 60 cm, Բարձրություն: 13 cm |
| Լցոնման քաշ | 1200 g |
| Լցոնում | Լցոնում: Կաղապարված AIR հիշողության փրփուր, օդափոխման անցքերով և բամբուկի փայտածուխի ավելացում: |
| Ընդհանուր քաշ | 1360 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Կարված | Փրփուրի միջուկ |
| Գույն | Սպիտակ |
| Լվացք | 40°C մեղմ, միայն երեսը |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվող, Միջուկը չի կարելի լվանալ, Լվացքից հետո նրբորեն ձգեք՝ ձև տալու համար, Լվացեք ներսից |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Հատկանիշներ | Լրացուցիչ օդափոխություն, ԿանաչFIRST® պատյան, հարստացված բամբուկե ածուխով |
| Փաթեթավորում | Ստվարաթղթե տուփ |
| Որակի վարկանիշ | GOLD |
| Բարձրություն | Բարձր |