Հեռուստացույցի տակդիր ODENSE 2 դուռ 1 գզրոց գույն՝ կաղնու/սև
SKU: 3640394
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Հեռուստացույցի տակդիր |
| Նյութ | ABS պլաստիկ, MDF, Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Կեչի փայտ, Սոճու փայտ , Պողպատ |
| Նյութ | Առջևի հատված: Մասնիկների տախտակ, Վերնամաս: Մասնիկների տախտակ, Ներքևի հատված: Մասնիկների տախտակ, Կողք: Մասնիկների տախտակ, Ոտքեր: Սոճու փայտ , Ետնամաս: MDF, Մակերես: Մելամին, Դարակ: Մասնիկների տախտակ |
| Դռներ | Մասնիկների տախտակ |
| Գզրոց | Առջևի հատված: Մասնիկների տախտակ, Ներքևի հատված: MDF, Կողք: Մասնիկների տախտակ, Ետնամաս: Մասնիկների տախտակ |
| Կախովի ռելս | Պողպատ |
| Գույն | Տաք կաղնու, Սև |
| Դարակի առանձնահատկություն(ներ) | Գզրոցի սահմանափակում |
| Ներառում է | 1 գզրոց, 1 դարակ, 2 դուռ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 130 cm, Բարձրություն: 50 cm, Խորություն: 40 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 41 cm, Երկարություն: 138 cm, Բարձրություն: 13 cm |
| Քաշ | 29 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 20 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չինաստան, MDF, Չինաստան, Սոճու փայտ , Նոր Զելանդիա |
| Բուսաբանական անվանում | Betula pendula, Eucalyptus grandis, Pinus massoniana, Pinus radiata, Schima superba |