Հայելի AGGERSUND 85x180 բեժ
SKU: 3670549
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | MDF, Հայելային ապակի |
| Շրջանակ | MDF |
| Գույն | Բեժ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 85 cm, Բարձրություն: 180 cm, Խորություն: 3 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 89 cm, Երկարություն: 184 cm, Բարձրություն: 6 cm |
| Քաշ | 24 kg |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | MDF, Չինաստան |