Գրասեղան կարգավորվող բարձրությունով LUNDTOFT 70x130 բեժ
SKU: 3670569
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Առցանց պատվերի համար հասանելի չէ
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Գրասեղան |
| Նյութ | ABS պլաստիկ, Մելամին, PE պոլիէթիլեն, PP (պոլիպրոպիլեն), Մասնիկների տախտակ, Պողպատ |
| Նյութ | Վերնամաս: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Ներքևի հատված: Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Կողք: ABS պլաստիկ, Ոտքեր: ABS պլաստիկ, Պողպատ, Մակերես: Մելամին |
| Գույն | Բեժ |
| Առանձնահատկություն | Անլար, Կարգավորվող բարձրություն |
| Առանձնահատկություն | Գազլիֆտ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 70 cm, Երկարություն: 130 cm, Բարձրություն: 71-114 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 76 cm, Երկարություն: 137 cm, Բարձրություն: 9 cm |
| Քաշ | 27 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 5 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չինաստան |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis, Eucalyptus urophylla |