Գրասեղան կարգավորվող բարձրությունով LUNDTOFT 40x70 սև
SKU: 3650146
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Աշխատասեղան |
| Նյութ | ABS Պլաստիկ, Մելամին, Մասնիկների տախտակ, Պողպատ |
| Նյութ | Վերնամաս: ABS Պլաստիկ, Մասնիկների տախտակ, Ոտքեր: Պողպատ, Մակերես: Մելամին |
| Մշակում | Փոշեպատված, Չմշակված |
| Գույն | Սև |
| Առանձնահատկություն | Անլար, Կարգավորվող բարձրություն |
| Առանձնահատկություն | Գազլիֆտ |
| Ներառում է | Անիվներ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 40 cm, Երկարություն: 70 cm, Բարձրություն: 64-108 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 47 cm, Երկարություն: 79 cm, Բարձրություն: 10 cm |
| Քաշ | 11 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 5 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չինաստան |
| Բուսաբանական անվանում | Populus deltoides |