Գրապահարան HERNING 5 դարակ սպիտակ
SKU: 3640369
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | ABS պլաստիկ, MDF, Մելամին, Մասնիկների տախտակ |
| Նյութ | Կողք: ABS պլաստիկ, MDF, Մասնիկների տախտակ, Ոտքեր: ABS պլաստիկ, MDF, Մասնիկների տախտակ, Դարակ: ABS պլաստիկ, MDF, Մասնիկների տախտակ |
| Մշակում | Ներկված |
| Գույն | Սպիտակ |
| Ներառում է | 5 դարակ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 64 cm, Բարձրություն: 170 cm, Խորություն: 36 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 41 cm, Երկարություն: 186 cm, Բարձրություն: 9 cm |
| Քաշ | 18 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 30 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Փայտի նյութ և ծագում | Մասնիկների տախտակ, Չինաստան, MDF, Չինաստան |