Դեկորատիվ բարձի երես SMYLE 50x50 մոխրագույն
SKU: 6888942
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 4 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Երես | |
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր (30% վերամշակված) |
| Լվացք | 30°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով |
| Քաշ | 280 g/m². |
| Չափս | Լայնություն: 50 cm, Երկարություն: 50 cm |
| Ներկման եղանակ | Տպագիր |
| Առանձնահատկություն | Արհեստական մորթի, Կայծակաճարմանդով |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |