Դեկորատիվ բարձ FAGERKLOKKE 50x70 մոխրագույն
SKU: 6885142
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 2 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ծածկույթ | |
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր |
| Լցոնում | 100% Պոլիեսթեր (100% վերամշակված) |
| Լվացք | 30°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | Չենթարկե՛լ չորացման |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Լվացեք ներսից |
| Առջևի հատվածի քաշ | 270 g/m². |
| Ետնամասի քաշ | 120 g/m². |
| Ծածկույթ Քաշ | 210 g |
| Չափս | Լայնություն: 50 cm, Երկարություն: 70 cm |
| Ներկման եղանակ | Ներկված |
| Առանձնահատկություն | Կայծակաճարմանդով |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Բարձիկ | |
| Լցոնում | 100% Պոլիեսթեր (100% վերամշակված) |
| Լցոնման քաշ | 850 g |
| Լվացք-ներքին բարձ | Ոչ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |