Դեկորատիվ բարձ BERBERIS 40x60 սև/բեժ
SKU: 6892144
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Երես | |
| Նյութ | Առջևի հատված:65% բամբակ/35% Պոլիեսթեր,Ետնամաս:100% բամբակ |
| Լվացք | 30°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Պրոֆեսիոնալ քիմմաքրում՝ նորմալ գործընթաց |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք առանձին: Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Կախեք պարանի վրա |
| Քաշ | 740 g/m². |
| Քաշ առջևի հատված | 550 g/m². |
| Քաշ ետնամաս | 190 g/m². |
| Երեսի քաշ | 245 g |
| Չափս | Լայնություն: 40 cm, Երկարություն: 60 cm |
| Ներկման եղանակ | Ռեակտիվ ներկված, Ներկված թել |
| Առանձնահատկություն | Կայծակաճարմանդով |
| Գույն | Սև, Բնական |
| Բարձիկ | |
| Լցոնում | 100% Պոլիեսթեր (100% վերամշակված) |
| Լցոնման քաշ | 500 g |
| Լվացք-ներքին բարձ | Ոչ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |