Ճաշասենյակի սեղան JEGIND Ø105 սպիտակ/բնական
SKU: 3690563
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | Ճաշասենյակի սեղան |
| Ձև | Կլոր |
| Նյութ | MDF, Ռետինե ծառի փայտ |
| Նյութ | Վերնամաս: MDF, Ռետինե ծառի փայտ, Ոտքեր: Ռետինե ծառի փայտ |
| Մշակում | Լաք, Մշակված յուղով |
| Գույն | Սպիտակ, Բնական |
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 105 cm, Բարձրություն: 75 cm |
| Ոտքերի միջև հեռավորություն | 63.5 cm,63.5 cm |
| Սեղանի և հատակի մինջև բարձրություն | 66.7 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 110 cm, Երկարություն: 110 cm, Բարձրություն: 11 cm |
| Քաշ | 18 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 40 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Փայտի նյութ և ծագում | MDF, Չինաստան, Ռետինե ծառի փայտ, Չինաստան, Թաիլանդ |
| Բուսաբանական անվանում | Hevea brasiliensis |