Ճաշասենյակի աթոռ TUREBY բեժ գործվածք
SKU: 3655008
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | PP (Պոլիպրոպիլեն), PU (պոլիուրեթանային), Նրբատախտակ, Պոլիեսթեր, Սոճու փայտ , Ռետինե ծառի փայտ |
| Նյութ | Նստատեղ: PP (Պոլիպրոպիլեն), PU (պոլիուրեթանային), Նրբատախտակ, Պոլիեսթեր, Սոճու փայտ , Ռետինե ծառի փայտ, Ետնամաս: PU (պոլիուրեթանային), Նրբատախտակ, Պոլիեսթեր, Սոճու փայտ , Ռետինե ծառի փայտ, Ոտքեր: Ռետինե ծառի փայտ |
| Շրջանակ | Նրբատախտակ, Սոճու փայտ , Ռետինե ծառի փայտ |
| Նստատեղ | Գործվածք: Պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: PU (պոլիուրեթանային), Փրփուրի խտություն: 24 kg/m³ |
| Մեջքի հենարան | Գործվածք: Պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: PU (պոլիուրեթանային), Փրփուրի խտություն: 24 kg/m³ |
| Մշակում | Թափանցիկ լաք |
| Լցոնում | Նստատեղ և Ետնամաս |
| Գույն | Բեժ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 47 cm, Բարձրություն: 100 cm, Խորություն: 60 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 47 |
| Նստատեղերի խորություն | 43 |
| Ձեռքի հենակներով | Ոչ |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 46 cm, Երկարություն: 101 cm, Բարձրություն: 32 cm |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Քաշ | 15 kg |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Փայտի նյութ և ծագում | Ռետինե ծառի փայտ, Թաիլանդ, Սոճու փայտ , Ամերիկա, Նրբատախտակ, Չինաստան |
| Բուսաբանական անվանում | Hevea brasiliensis, Pinus Teada |