Ճաշասենյակի աթոռ GJESING բեժ գործվածք/սև
SKU: 3670573
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 2 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Փրփուր, PP (Պոլիպրոպիլեն), Պոլիեսթեր, Բարդու նրբատախտակ, Պողպատ |
| Նյութ | Նստատեղ: Փրփուր, Պոլիեսթեր, Բարդու նրբատախտակ, Պողպատ, Ետնամաս: Փրփուր, Պոլիեսթեր, Պողպատ, Թևատակ: Փրփուր, Պոլիեսթեր, Պողպատ, Ոտքեր: PP (Պոլիպրոպիլեն), Պողպատ |
| Նստատեղ | Գործվածք: Պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: Պոլիուրեթանային փրփուր, Փրփուրի խտություն: 30 kg/m³ |
| Զսպանակների տեսակ | Գրպանային |
| Մեջքի հենարան | Գործվածք: Պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: Պոլիեթեր փրփուր, Փրփուրի խտություն: 22 kg/m³ |
| Լցոնում | Նստատեղ և Ետնամաս |
| Գույն | Բեժ, Սև |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 59 cm, Բարձրություն: 86 cm, Խորություն: 63 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 46 |
| Նստատեղերի խորություն | 45 |
| Թևատակերի բարձրություն | 65 |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 65 cm, Երկարություն: 74 cm, Բարձրություն: 62 cm |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® Mix |
| Քաշ | 9 kg |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Փայտի նյութ և ծագում | Բարդու նրբատախտակ, Չինաստան |
| Բուսաբանական անվանում | Populus deltoides |