Բույսեր տնկելու զամբյուղ KUBB W36xL36xH70 սև
SKU: 6426007
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 5 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Պոլիպրոպիլեն, Պոլիրատտան (պոլիէթիլեն), Պողպատ |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 36 cm, Երկարություն: 36 cm, Բարձրություն: 70 cm |
| Ներքին չափս | Լայնություն: 34 cm, Երկարություն: 34 cm, Բարձրություն: 26 cm |
| Գույն | Սև |
| Քաշ | 3 kg |
| Առանձնահատկություն | Թեթև քաշ |
| Դրենաժային անցք | Դրենաժային անցքը հեշտությամբ կարելի է բացել |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |
| Մշակում | Փոշեպատված |