Բույսեր տնկելու ծաղկաման STORLIRE Ø31xH34 շագանակագույն
SKU: 6426075
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 6 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Նյութ | Մանրաթելային կավ |
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 31 cm, Բարձրություն: 34 cm |
| Ներքին չափս | Տրամագիծ: 23 cm, Բարձրություն: 32 cm |
| Գույն | Շագանակագույն |
| Քաշ | 3 kg |
| Դրենաժային անցք | Դրենաժային անցքով |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |