Բույսեր տնկելու ծաղկաման MYGGA Ø29xH36 մոխրագույն
SKU: 6425069
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 8 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Տրամագիծ: 29 cm, Բարձրություն: 36 cm |
| Ներքին չափ | Տրամագիծ: 27 cm, Բարձրություն: 28 cm |
| Նյութ | Պոլիպրոպիլեն, Քարի փոշի |
| Գույն | Անտրասիտ մոխրագույն |
| Քաշ | 1,87 kg |
| Դրենաժային անցք | Դրենաժային անցքը հեշտությամբ կարելի է բացել |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |