Բույսեր տնկելու ծաղկաման LOMVI Ø30xH30 սև
SKU: 6425062
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 2 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Տրամագիծ: 30 cm, Բարձրություն: 30 cm |
| Ներքին չափ | Տրամագիծ: 29 cm, Բարձրություն: 29 cm |
| Նյութ | Պողպատ |
| Գույն | Սև |
| Քաշ | 1,5 kg |
| Դրենաժային անցք | Առանց դրենաժային անցքի |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Ոչ |
| Մշակում | Փոշեպատված |