Բիստրո սեղան VAMDRUP Ø70 բեժ
SKU: 3726180
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 70 cm, Բարձրություն: 72 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 70 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 78/9 cm, Երկարություն: 78/9 cm, Բարձրություն: 7,5/68 cm |
| Քաշ | 20,2/2,4 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Սեղանի վերնամաս: Մետաղացված քար, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Կլոր |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Բեժ |
| Առանձնահատկություն | Հարմար է պատշգամբի համար |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |