Բիստրո սեղան HOBRO W70xL70 բնական
SKU: 3726055
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 70 cm, Երկարություն: 70 cm, Բարձրություն: 73 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 69 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 73,5 cm, Երկարություն: 73,5 cm, Բարձրություն: 11,5 cm |
| Քաշ | 9,8 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Արհեստական փայտ (Պոլիստիրոլ), Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Քառակուսի |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Բնական |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Առանձնահատկություն | Հարմար է պատշգամբի համար |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |