Բազմոց-մահճակալ PARADIS սպիտակ պլյուշ/գույն կաղնու
SKU: 3640373
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Տեսակ | 3-նստատեղ բազմոց մահճակալ |
| Անձ | 3 |
| Նյութ | Փրփուր, LVL, Նրբատախտակ, պոլիեսթեր, Էվկալիպտի փայտ, Ռետինե ծառի փայտ, Պողպատ |
| Նյութ | Նստատեղ: Փրփուր, Նրբատախտակ, պոլիեսթեր, Ետնամաս: Փրփուր, Նրբատախտակ, պոլիեսթեր, Թևատակ: Փրփուր, Նրբատախտակ, պոլիեսթեր, Ոտքեր: Ռետինե ծառի փայտ |
| Նստատեղ | Գործվածք: պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: Պոլիեթեր փրփուր, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³ |
| Մեջքի հենարան | Գործվածք: պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: Պոլիեթեր փրփուր, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³ |
| Թևատակ | Գործվածք: պոլիեսթեր, Փրփուրի նյութ: Պոլիեթեր փրփուր, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³ |
| Գույն | Սպիտակ, Բնական կաղնու |
| Առանձնահատկություն | Պլյուշ գործվածք, Առանց պահեստային տարածքի |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 209 cm, Բարձրություն: 82 cm, Խորություն: 83 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 44 |
| Քնելու տարածք | Լայնություն: 106 cm, Երկարություն: 190 cm |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 109 cm, Երկարություն: 194 cm, Բարձրություն: 24 cm |
| Քաշ | 45 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 330 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն մեկ նստատեղի համար | 110 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն քնելու տարածքում | 220 kg |
| Տուփերի քանակ | 1 |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Փայտի նյութ և ծագում | Նրբատախտակ, Չինաստան, Ռետինե ծառի փայտ |