Բազմոց-ճոճանակ LYSNET W180xH176xD133 ձիթապտղի կանաչ
SKU: 3725169
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Լայնություն: 180 cm, Բարձրություն: 176 cm, Խորություն: 133 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 51 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 49 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 60 cm, Երկարություն: 178 cm, Բարձրություն: 19 cm |
| Քաշ | 28,5 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Պողպատ, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Պոլիուրեթանային փրփուր, Պողպատ, Թևատակ: Պողպատ, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Հովանոց | 100% Պոլիեսթեր |
| Բարձ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% Պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 21 կգ/մ³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: Ոչ, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Կարելի է կետային մաքրել ջրով |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% Պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 21 կգ/մ³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: Ոչ, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Կարելի է կետային մաքրել ջրով |
| Անձ | 3 |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Ձիթապտղի կանաչ |
| Ներառում է | Բարձ |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |