Բարձ ծնկների համար 15x25x20 WELLPUR OMMANE
SKU: 4338801
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ հիշողության փրփուրով |
| Բարձի տեսակ | Բարձ ծնկների համար |
| Չափս | Լայնություն: 15 cm, Երկարություն: 25 cm, Բարձրություն: 20 cm |
| Լցոնման քաշ | 280 g |
| Լցոնում | Կտրատված հիշողության փրփուր՝ թրմված բամբուկի փայտածուխով: |
| Ընդհանուր քաշ | 328 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Դիզայն | Փրփուրի միջուկ |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Լվացք | 60°C մեղմ, միայն ծածկոց |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվում է, բայց միջուկը չի կարելի լվանալ |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Առանձնահատկություն | բամբուկե ածուխով հարստացված |
| Փաթեթավորում | ժապավեն |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |