Բարձ կոնտուրային հիշողության փրփուրով 30x50x10/7 WELLPUR KVINA
SKU: 4342300
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 2 Հատ
JYSK Erebuni — 9 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ կոնտուրային հիշողության փրփուրով |
| Բարձի տեսակ | Բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 30 cm, Երկարություն: 50 cm, Բարձրություն: 10/7 cm |
| Լցոնման քաշ | 550 g |
| Լցոնում | Կաղապարված AIR հիշողության փրփուր |
| Ընդհանուր քաշ | 730 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Դիզայն | Փրփուրի միջուկ |
| Գույն | Սպիտակ |
| Լվացք | 60°C մեղմ, միայն ծածկոց |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Ծածկույթը լվացվում է, բայց միջուկը չի կարելի լվանալ: Լվանալուց հետո նրբորեն ձգեք՝ ձևը պահպանելու համար |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Առանձնահատկություն | Էրգոնոմիկ |
| Փաթեթավորում | Ստվարաթղթե տուփ |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |
| Բարձրություն | Կոնտուրով |