Բարձ հիշողության փրփուրով 50x70 HAMAR
SKU: 4253204
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Առցանց պատվերի համար հասանելի չէ
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ հիշողության փրփուրով |
| Բարձի տեսակ | Բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 50 cm, Երկարություն: 70 cm, Բարձրություն: 13 cm |
| Լցոնման քաշ | 1300 g |
| Լցոնում | 80% մանրացված հիշողության փրփուր + 20% պոլիեսթեր |
| Ընդհանուր քաշ | 1550 g |
| Գործվածքի կազմ | 60% պոլիեսթեր/40% վիսկոզա |
| Դիզայն | Փրփուրի միջուկ |
| Գույն | Սպիտակ |
| Եզր | Գույն: Սպիտակ |
| Լվացք | 40°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Ծածկույթը լվացվող |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորելի բարձրություն, բամբուկից պատրաստված վիսկոզ |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |
| Բարձրություն | Բարձր - Կարգավորելի բարձրություն |