Բարձ հիշողության փրփուրով 42x65x15 WELLPUR STROKKEN
SKU: 4340502
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 2 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ հիշողության փրփուրով |
| Բարձի տեսակ | Բարձ |
| Չափս | Լայնություն: 42 cm, Երկարություն: 65 cm, Բարձրություն: 15 cm |
| Լցոնման քաշ | 1200 g |
| Լցոնում | Մանրացված AIR հիշողության փրփուր |
| Ընդհանուր քաշ | 1355 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% պոլիեսթեր |
| Դիզայն | 1 խցիկ |
| Վերմակապատ | AIR հիշողության փրփուր բամբուկի |
| Գույն | Սպիտակ |
| Լվացք | 40°C մեղմ, միայն ծածկոց |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Ուղեցույց | Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվում է, բայց միջուկը չի կարելի լվանալ: Լվանալուց հետո նրբորեն ձգեք՝ ձևը պահպանելու համար, լվացեք ներսից |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Առանձնահատկություն | Կարգավորելի բարձրություն, GREENFIRST® պատյան, հարստացված բամբուկե ածուխով |
| Փաթեթավորում | Ստվարաթղթե տուփ |
| Որակի վարկանիշ | GOLD |
| Բարձրություն | Բարձր - Կարգավորելի բարձրություն |