Բարձ բամբակյա 650g SUNNDAL 50x70
SKU: 4243204
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 2 Հատ
JYSK Erebuni — 6 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ բամբակյա |
| Բարձի տեսակ | Բարձ |
| Չափ | Լայնություն: 50 cm, Երկարություն: 70 cm, Բարձրություն: 12 cm |
| Լցոնման քաշ | 650 g |
| Լցոնում | 100% բամբակ |
| Ընդհանուր քաշ | 870 g |
| Գործվածքի կազմ | 100% բամբակ |
| Դիզայն | 1 խցիկ |
| Վերմակապատ | Խոռոչ մանրաթել |
| Գույն | Կապույտ, Նախշավոր, Սպիտակ |
| Եզր | Գույն: Սպիտակ, Նյութ: 100% բամբակ, Ձև: Կարված եզր |
| Լվացք | 60°C |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Հետագա խնամք | Պետք է լվանալ և չորացնել մեքենայի մեջ, որը գնահատվում է նվազագույնը 7 կգ բեռի համար: Պարբերաբար թափահարեք և օդափոխեք,մի մաքրեք փոշեկուլով |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Որակի վարկանիշ | BASIC |
| Բարձրություն | Միջին |