Բարձ բադի փետուրից 2170g 70x80x5 NONSNIBBA
SKU: 4250201
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 14 Հատ
JYSK Megamall — 7 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Լցոնման տեսակ | Բարձ բադի փետուրից |
| Բարձի տեսակ | Բարձ-տուփ |
| Չափս | Լայնություն: 70 cm, Երկարություն: 80x5 cm, Բարձրություն: 15 cm |
| Լցոնման քաշ | 2170 g |
| Ընդհանուր քաշ | 2405 g |
| Լցոնում | Արտաքին խցիկներ՝ սինթետիկ՝ 100% պոլիեսթեր, մանրաթել։ Արտաքին խցիկներ՝ քաշ՝ 2x260 գ։ Ներքին խցիկներ՝ բնական՝ 100% մոխրագույն բադի փետուր։ Ներքին խցիկներ՝ քաշ՝ 1650 գ։ |
| Գործվածքի կազմ | 100% բամբակ |
| Դիզայն | 3 խցիկ |
| Գույն | Սպիտակ |
| Եզր | Գույն: Բեժ, Նյութ: 100% բամբակ, Ձև: Տուփի եզր 5սմ |
| Լվացք | 60°C մեղմ |
| Սպիտակեցում | Չսպիտակեցնել |
| Չորացում | * Հնարավոր է չորացում, ցածր ջերմաստիճան (max 60ºC) |
| Արդուկում | Չարդուկել |
| Քիմմաքրում և խոնավ մաքրում | Չենթարկե՛լ չոր մաքրման |
| Հետագա խնամք | Պետք է լվանալ և չորացնել մեքենայի մեջ, որը գնահատվում է նվազագույնը 7 կգ բեռի համար: Պարբերաբար թափահարեք և օդափոխեք,մի մաքրեք փոշեկուլով |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Որակի վարկանիշ | PLUS |
| Բարձրություն | Medium |