Աթոռակ DVERGFALK Ø36xH39 սպիտակ
SKU: 6425066
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Տրամագիծ: 36 cm, Բարձրություն: 39 cm |
| Նյութ | Մանրաթելային կավ |
| Գույն | Սպիտակ |
| Քաշ | 7,5 kg |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 110 kg |
| Առանձնահատկություն | Հարմար է պատշգամբի համար |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով. |