Ամառանոցային սեղան VIERLI W90xL149 սև
SKU: 3726173
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 90 cm, Երկարություն: 149 cm, Բարձրություն: 74 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 71 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 93 cm, Երկարություն: 151 cm, Բարձրություն: 10 cm |
| Քաշ | 23,1 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Սեղանի վերնամաս: Արհեստական փայտ (Պոլիստիրոլ), Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |