Ամառանոցային սեղան ULBJERG W99xL214/297 կարծր փայտանյութ
SKU: 3726195
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 99 cm, Երկարություն: 214/297 cm, Բարձրություն: 75 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 67 cm |
| Երկարաձգվող սեղան | Ներառում է 1 երկարացման թևիկ, Երկարացման թևիկը կարելի է պահել սեղանի վերևի տակ |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 105 cm, Երկարություն: 220 cm, Բարձրություն: 11 cm |
| Քաշ | 38 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Էվկալիպտի փայտ, Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Փոփոխական չափս | 214/297 cm |
| Մշակում | Մշակված յուղով, Փոշեպատված |
| Գույն | Մոխրագույն, Բնական |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Փայտի նյութ և ծագում | Էվկալիպտի փայտ, Բրազիլիա |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis |