Ամառանոցային սեղան SIRDAL W91xL149 կարծր փայտանյութ
SKU: 3726137
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 91 cm, Երկարություն: 149 cm, Բարձրություն: 75 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 68 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 95 cm, Երկարություն: 155 cm, Բարձրություն: 17 cm |
| Քաշ | 17 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Էվկալիպտի փայտ, Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Մշակում | Մշակված յուղով, Փոշեպատված |
| Գույն | Մուգ մոխրագույն, Բնական |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Փայտի նյութ և ծագում | Էվկալիպտի փայտ, Բրազիլիա |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis |