Ամառանոցային սեղան LARVIK Ø120 մոխրագույն
SKU: 3725066
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Տրամագիծ: 120 cm, Բարձրություն: 74 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 71 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 127 cm, Երկարություն: 129 cm, Բարձրություն: 10 cm |
| Քաշ | 23 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Պողպատ, Սեղանի վերնամաս: Պողպատ, Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Կլոր |
| Մշակում | Durasint® ծածկույթ |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |