Ամառանոցային սեղան LANGET W95xL207 սև
SKU: 3700523
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Լայնություն: 95 cm, Երկարություն: 207 cm, Բարձրություն: 75 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 69 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 101 cm, Երկարություն: 218 cm, Բարձրություն: 9 cm |
| Քաշ | 48 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: DURAWOOD® կոմպոզիտային փայտ (պոլիէթիլեն/կոշտ փայտանյութ), Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիէթիլեն |
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով:. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |