Ամառանոցային սեղան KUMLA W95xL200 բեժ
SKU: 3726046
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 95 cm, Երկարություն: 200 cm, Բարձրություն: 74 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 68 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 34/103 cm, Երկարություն: 78/208 cm, Բարձրություն: 10/10 cm |
| Քաշ | 4/45 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Մետաղացված քար, Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Ուղղանկյուն |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Բեժ |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |