Ամառանոցային սեղան JERSORE W70xL70 սև
SKU: 3726062
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 70 cm, Երկարություն: 70 cm, Բարձրություն: 74 cm |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 69 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 74 cm, Երկարություն: 74 cm, Բարձրություն: 5,5 cm |
| Քաշ | 6 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Արհեստական փայտ (պոլիստիրոլ), Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ձև | Քառակուսի |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Առանձնահատկություն | Հարմար է պատշգամբի համար |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |