Ամառանոցային նստարան KLINT W125xD58 մոխրագույն
SKU: 3726182
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 125 cm, Բարձրություն: 81 cm, Խորություն: 58 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 45 |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 128,5 cm, Երկարություն: 63 cm, Բարձրություն: 14,5 cm |
| Քաշ | 13,46 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: Արհեստական փայտ (պոլիստիրոլ), Նստատեղ: Արհեստական փայտ (պոլիստիրոլ), Ոտքեր: Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Անձ | 2 |
| Առանձնահատկություն | Հարմար է պատշգամբի համար |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Փորձարկվել է | 220 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |