Ամառանոցային նստարան FASTERHOLT W138xD61 բնական
SKU: 3726012
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 138 cm, Բարձրություն: 86 cm, Խորություն: 61 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 45 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 65 cm |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 127 cm, Երկարություն: 71 cm, Բարձրություն: 17 cm |
| Քաշ | 13 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Նստատեղ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Թևատակ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Ոտքեր: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Սեղանի վերնամաս: Արհեստական փայտ (Պոլիստիրոլ) |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Անձ | 2 |
| Առանձնահատկություն | Հարմար է պատշգամբի համար |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Բնական |
| Փորձարկվել է | 220 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |