Ամառանոցային կահույքի հավաքածու SIRDAL 5անձ. մուգ մոխրագույն
SKU: 3726143
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Առցանց պատվերի համար հասանելի չէ
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ամառանոցային կահույքի հավաքածու | 1 անկյունային բազմոց, 1 սեղան |
| Բազմոց | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 246 cm, Բարձրություն: 73 cm, Խորություն: 72 cm, Նստատեղի բարձրություն: 46, Reversed: No |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: 100% Պոլիպրոպիլեն, Նստատեղ: 100% Պոլիպրոպիլեն |
| Տեսակ | անկյունային բազմոց |
| Սեղան | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 72, Երկարություն: 72 cm, Բարձրություն: 32 cm |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Էվկալիպտի փայտ |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 25 cm |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 75/75 cm, Երկարություն: 175/243 cm, Բարձրություն: 42/41 cm |
| Քաշ | 34/35 kg |
| Գույն | Մուգ մոխրագույն, Բնական |
| Անձ | 5 |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքի ծածկով |
| Մշակում | Մշակված յուղով, Փոշիապատ |
| Առանձնահատկություն | Օլեֆինային գործվածք |
| Բարձիկ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիպրոպիլեն (տեքստիլ), Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվող |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիպրոպիլեն (տեքստիլ), Լցոնում: 100% պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվող |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 550 kg |
| Փորձարկվել է | 550 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Փայտի նյութ և ծագում | Էվկալիպտի փայտ, Բրազիլիա |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis |