Ամառանոցային կահույքի հավաքածու ODDESUND 4.5անձ մոխրագույն
SKU: 3726016
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ամառանոցային կահույքի հավաքածու | 2.5 նստատեղ բազմոց, 2 աթոռ, 2 սեղան |
| Բազմոց | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 167 cm, Բարձրություն: 63 cm, Խորություն: 75 cm, Նստատեղի բարձրություն: 28 |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Ալյումին, Նստատեղ: Ալյումին, Թևատակ: Էվկալիպտի փայտ |
| Տեսակ | 2.5-նստատեղ բազմոց |
| Աթոռ | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 67, Բարձրություն: 63 cm, Խորություն: 75 cm, Նստատեղի բարձրություն: 28 |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Ալյումին, Նստատեղ: Ալյումին, Թևատակ: Էվկալիպտի փայտ |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 58 cm |
| Սեղան | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 72/62, Երկարություն: 72/62 cm, Բարձրություն: 39/32 cm |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Էվկալիպտի փայտ |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 33/27 cm |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 83/78 cm, Երկարություն: 171/78 cm, Բարձրություն: 62/11 cm |
| Քաշ | 56 kg |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Անձ | 4.5 |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքի ծածկով |
| Մշակում | Մշակված յուղով, Փոշեպատված |
| Բարձիկ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% Պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Երեսը լվացվող |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Երեսը լվացվող |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 440 kg |
| Փորձարկվել է | 440 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100%, STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Փայտի նյութ և ծագում | Էվկալիպտի փայտ, Բրազիլիա |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis |