Ամառանոցային կահույքի հավաքածու LITSBACKEN 4.5անձ կարծր փայտանյութ
SKU: 3726144
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ամառանոցային կահույքի հավաքածու | 2.5 նստատեղ բազմոց, 2 աթոռ, 1 սեղան |
| Բազմոց | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 178 cm, Բարձրություն: 71 cm, Խորություն: 86 cm, Նստատեղի բարձրություն: 42 |
| Նյութ | Շրջանակ: Բարձր ճնշման լամինատ, Էվկալիպտի փայտ, Ետնամաս: 100% Պոլիպրոպիլեն, Նստատեղ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Թևատակ: Էվկալիպտի փայտ |
| Տեսակ | 2.5-նստատեղ բազմոց |
| Աթոռ | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 71, Բարձրություն: 71 cm, Խորություն: 78 cm, Նստատեղի բարձրություն: 42 |
| Նյութ | Շրջանակ: Բարձր ճնշման լամինատ, Էվկալիպտի փայտ, Ետնամաս: 100% Պոլիպրոպիլեն, Նստատեղ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Թևատակ: Էվկալիպտի փայտ |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 56 cm |
| Սեղան | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 60, Երկարություն: 119 cm, Բարձրություն: 42 cm |
| Նյութ | Շրջանակ: Բարձր ճնշման լամինատ, Էվկալիպտի փայտ, Սեղանի վերնամաս: Էվկալիպտի փայտ |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 34 cm |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 73/78 cm, Երկարություն: 177/140 cm, Բարձրություն: 45/42 cm |
| Քաշ | 48/31 kg |
| Գույն | Բնական |
| Անձ | 4.5 |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքի ծածկով |
| Մշակում | Մշակված յուղով |
| Բարձիկ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% Պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 20 kg/m³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Երեսը լվացվող |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Երեսը լվացվող |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 550 kg |
| Փորձարկվել է | 550 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Փայտի նյութ և ծագում | Կոմպոզիտ փայտ - էվկալիպտ, Բրազիլիա |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis |