Ամառանոցային կահույքի հավաքածու KOEPING 4.5անձ բնական
SKU: 3726178
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ամառանոցային կահույքի հավաքածու | 2.5 նստատեղ բազմոց, 2 աթոռ, 2 սեղան |
| Բազմոց | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 176 cm, Բարձրություն: 73 cm, Խորություն: 79 cm, Նստատեղի բարձրություն: 41 |
| Նյութ | Շրջանակ: Փայլաթիթեղ, Պողպատ, Ետնամաս: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Նստատեղ: Պողպատ, Թևատակ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն) |
| Տեսակ | 2.5-նստատեղ բազմոց |
| Աթոռ | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 84, Բարձրություն: 73 cm, Խորություն: 79 cm, Նստատեղի բարձրություն: 41 |
| Նյութ | Շրջանակ: Փայլաթիթեղ, Պողպատ, Ետնամաս: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Նստատեղ: Պողպատ, Թևատակ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն) |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 65 cm |
| Սեղան | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 110, Երկարություն: 60 cm, Բարձրություն: 38 cm, Տրամագիծ: 60 cm |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Սեղանի վերնամաս: Արհեստական փայտ (Պոլիստիրոլ) |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 36 cm |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 87/68 cm, Երկարություն: 178/118 cm, Բարձրություն: 67/19 cm |
| Քաշ | 43,4/33,44 kg |
| Գույն | Բնական |
| Անձ | 4.5 |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքի ծածկով |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Առանձնահատկություն | Ներառում է սուրճի սեղան Ø60xH44 |
| Բարձիկ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% Պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Երեսը լվացվող |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Երեսը լվացվող |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 440 kg |
| Փորձարկվել է | 440 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |