Ամառանոցային կահույքի հավաքածու BEJSTRUP 4անձ. մոխրագույն
SKU: 3726058
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Ամառանոցային կահույքի հավաքածու | 2 նստատեղ բազմոց, 2 աթոռ, 1 սեղան |
| Բազմոց | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 160 cm, Բարձրություն: 66 cm, Խորություն: 76 cm, Նստատեղի բարձրություն: 42 |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Տեքստիլ (պոլիեսթեր/PVC), Նստատեղ: Տեքստիլ (պոլիեսթեր/PVC), Թևատակ: Ալյումին |
| Տեսակ | 2-նստատեղ բազմոց |
| Աթոռ | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 65, Բարձրություն: 66 cm, Խորություն: 76 cm, Նստատեղի բարձրություն: 42 |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Տեքստիլ (պոլիեսթեր/PVC), Նստատեղ: Տեքստիլ (պոլիեսթեր/PVC), Թևատակ: Ալյումին |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 60 cm |
| Սեղան | |
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 60, Երկարություն: 105 cm, Բարձրություն: 41 cm |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Սեղանի վերնամաս: Արհեստական փայտ (Պոլիստիրոլ) |
| Սեղանի բարձրությունը - հատակից մինչև շրջանակի եզրը | 35 cm |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 77/67 cm, Երկարություն: 157/102 cm, Բարձրություն: 56/6,5 cm |
| Քաշ | 35/9 kg |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Անձ | 4 |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքի ծածկով |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Բարձիկ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիպրոպիլեն (տեքստիլ), Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 23 kg/m³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվող |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիպրոպիլեն (տեքստիլ), Լցոնում: 100% պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: 30°C, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Միշտ լվացեք նմանատիպ գույներով, Լվացքից առաջ անպայման փակեք բոլոր կայծակաճարմանդները, Ծածկույթը լվացվող |
| Առավելագույն ծանրաբեռնվածություն | 440 kg |
| Փորձարկվել է | 440 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով:. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |