Ամառանոցային բազմոց-շեզլոնգ ONDRUP 3 անձ. մոխրագույն
SKU: 3700506
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափ հավաքված | Լայնություն: 185 cm, Բարձրություն: 76 cm, Խորություն: 160 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 37 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 50 cm |
| Չափ չհավաքված | Լայնություն: 113 cm, Երկարություն: 195 cm, Բարձրություն: 23 cm |
| Քաշ | 28 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պողպատ, Ետնամաս: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Նստատեղ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Թևատակ: Պոլիրատտան (Պոլիէթիլեն), Ոտքեր: Պոլիպրոպիլեն, Պողպատ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Բարձ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր, Փրփուրի խտություն: 22 կգ/մ³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: Ոչ, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Կարելի է կետային մաքրել ջրով |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր, Փրփուրի խտություն: 22 կգ/մ³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: Ոչ, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Կարելի է կետային մաքրել ջրով |
| Անձ | 3 |
| Առանձնահատկություն | Հնարավոր է հավաքել աջ և ձախ կողմերից |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Ներառում է | Որակյալ բարձեր՝ դիմացկուն ծածկով |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |