Ամառանոցային աթոռ-շեզլոնգի ծածկոց DUGG W89xL107
SKU: 6400174
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 4 Հատ
JYSK Megamall — 5 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 89 cm, Երկարություն: 107 cm, Բարձրություն: 70 cm |
| Նյութ | 100% Պոլիեսթեր |
| Գույն | Մուգ մոխրագույն |
| Քաշ | 0.62 kg |
| Քաշ | 140 g/m². |
| Առանձնահատկություն | Ջրակայուն |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Սառցակայուն | Այո |
| Մշակում | TPU (ջերմապլաստիկ պոլիուրեթանային) |