Ամառանոցային աթոռ NANNESTAD մուգ մոխրագույն
SKU: 3726174
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 7 Հատ
JYSK Megamall — 17 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 52 cm, Բարձրություն: 81 cm, Խորություն: 54 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 46 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 67 cm |
| Քաշ | 4,4 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պոլիպրոպիլեն, Ետնամաս: Պոլիպրոպիլեն, Նստատեղ: Պոլիպրոպիլեն, Թևատակ: Պոլիպրոպիլեն, Ոտքեր: Պոլիպրոպիլեն |
| Ոտքերի կափարիչ | TPE (ջերմոպլաստիկ առաձգական) |
| Ֆունկցիա | Միմյանց վրա դարսվող |
| Առանձնահատկություն | Ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից պաշտպանված |
| Գույն | Մուգ մոխրագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |