Ամառանոցային աթոռ NABBEN ձիթապտղի կանաչ
SKU: 3726006
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 12 Հատ
JYSK Megamall — 12 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 55 cm, Բարձրություն: 80 cm, Խորություն: 58 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 44 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 63 cm |
| Քաշ | 5 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Պոլիպրոպիլեն, Ետնամաս: Պոլիպրոպիլեն, Նստատեղ: Պոլիպրոպիլեն, Թևատակ: Պոլիպրոպիլեն, Ոտքեր: Պոլիպրոպիլեն |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիէթիլեն |
| Ֆունկցիա | Միմյանց վրա դարսվող |
| Առանձնահատկություն | Ուլտրամանուշակագույն ճառագայթներից պաշտպանված |
| Գույն | Ձիթապտղի կանաչ |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով. |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |