Ամառանոցային աթոռ HAMRA փայտանյութ
SKU: 3726245
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 2 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 60 cm, Բարձրություն: 83 cm, Խորություն: 59 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 45 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 66 cm |
| Քաշ | 5 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Էվկալիպտի փայտ, Ետնամաս: Էվկալիպտի փայտ, Նստատեղ: Էվկալիպտի փայտ, Թևատակ: Էվկալիպտի փայտ, Ոտքեր: Էվկալիպտի փայտ |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Ֆունկցիա | Միմյանց վրա դարսվող |
| Մշակում | Մշակված յուղով |
| Գույն | Բնական |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Բնապահպանական և առողջապահական հավաստագրում | FSC® 100% |
| Հետագա խնամք | Մշակեք փայտի յուղով կից ուղեցույցի համաձայն |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |
| Փայտի նյութ և ծագում | Էվկալիպտի փայտ, Brazil |
| Բուսաբանական անվանում | Eucalyptus grandis |